BDAR

Antakalnio poliklinikos Aviacijos medicinos centras saugo pacientų privatumą, todėl atsakingai vertiname ir aiškiai bei skaidriai pateikiame mūsų svetainėje naudojamus slapukus, kurie nurodyti šioje Privatumo ir slapukų politikoje (toliau – Politika).

Šią Politiką taikome tais atvejais, kai lankotės www.aviamed.lt interneto svetainėje, registruojatės vizitams sveikatos patikrinimams, užpildote kontaktų formą. Ši politika taip pat skirta informuoti Jus ir apie kitas Antakalnio poliklinikos Aviacijos medicinos centre atliekamas asmens duomenų tvarkymo operacijas bei pagrindines nuostatas, skirtas užtikrinti Jūsų privatumą.

Tvarkydami asmens duomenis vadovaujamės Europos Sąjungos Duomenų apsaugos reglamento Nr. 2016/679, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo, kitų susijusių teisės aktų reikalavimais bei kontroliuojančių

ANTAKALNIO POLIKLINIKOS AVIACIJOS MEDICINOS CENTRO VYKDOMAS ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS

Siekdami užtikrinti skaidrumą ir atsakingą asmens duomenų tvarkymą, informuojame, kad Antakalnio poliklinikos Aviacijos medicinos centras tvarko asmens duomenis tam, kad užtikrintų sveikatos priežiūros paslaugų teikimą.

Kokie asmens duomenys renkami ir tvarkomi?

Antakalnio poliklinikos Aviacijos medicinos centras renka ir tvarko šių kategorijų asmens duomenis:

  • pagrindinius duomenis, kurie reikalingi aukščiau išvardintiems tikslams: vardą, pavardę, asmens kodą ir/ar gimimo datą, kontaktinius duomenis ir pan.;
  • duomenis, kurie reikalingi paslaugoms teikti: registracijos duomenys, duomenys susiję su mokėjimais ir pan.;
  • duomenis, kurie generuojami naudojantis elektroninių ryšių priemonėmis ir Antakalnio poliklinikos Aviacijos medicinos centro paslaugomis, pvz., srauto duomenys – sujungimo pradžios data, laikas, trukmė, skambinančiojo abonentinis numeris, sujungimą priimančio abonento numeris, interneto vartotojo sujungimo metu naudotas IP adresas ir kt.;
  • vaizdo duomenis, kuriuos užfiksuoja Antakalnio poliklinikos vaizdo stebėjimo įranga, kuomet lankotės Antakalnio poliklinikoje. Vietos, kuriose vykdomas vaizdo stebėjimas, pažymėtos specialiais ženklais.
  • kitus duomenis, kurie yra renkami remiantis Jūsų sutikimu ir kurie apibrėžiami išsamiai tuo metu, kai iš Jūsų prašoma sutikimo.

ANTAKALNIO POLIKLINIKOS AVIACIJOS MEDICINOS CENTRO SVETAINĖJE RENKAMI DUOMENYS

  • administruodami interneto svetainę bei diagnozuodami sutrikimus Antakalnio poliklinikos Aviacijos medicinos centro serverio darbe, galime naudoti lankytojų kompiuterių IP adresus. IP adresas – tai kompiuterį identifikuojantis unikalus kodas tinkluose. Jis gali būti naudojamas nustatant lankytoją ir renkant įvairią demografinę informaciją;
  • naudodami slapukus renkame duomenis apie paslaugų naudojimą. Informacija apie slapukus, slapukų tipai ir jų paskirtis yra pateikti žemiau;
  • registruojantis Antakalnio poliklinikos Aviacijos medicinos centro internetinėje svetainėje renkame vartotojo identifikavimui būtiną pagrindinę informaciją, kurią pateikiate pildydami registracijos formą, t. y. vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą ir telefono numerį.

Surinktus duomenis apie Antakalnio poliklinikos Aviacijos medicinos centro svetainės lankytojus atsakingai saugome nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Patalpa, kurioje laikomi surinkti duomenys, yra fiziškai apsaugota, kad į ją negalėtų patekti Antakalnio poliklinikoje nedirbantys asmenys. Antakalnio poliklinikos Aviacijos medicinos centro interneto svetainės lankytojų duomenis sauganti duomenų bazė yra apsaugota nuo neleistinos prieigos per kompiuterinius tinklus.

SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

Kas yra slapukai?

Slapukas (angl. cookie) – tai mažas tekstinis failas, kurį interneto svetainė įrašo į Jūsų kompiuterio arba mobilaus prietaiso naršyklę, kai Jūs apsilankote svetainėje. Sekantį kartą apsilankius svetainėje šis failas gali būti nuskaitytas, kad svetainė galėtų atpažinti Jūsų kompiuterį ar mobilųjį prietaisą.

DUOMENYS APIE NAUDOJAMUS SLAPUKUS

PavadinimasAprašymasSukūrimo momentas/
Galiojimo laikas
_gaNaudojamas vartotojams atskirti.2 metai
_gidNaudojamas vartotojams atskirti.24 valandos
_gat_***Naudojamas užklausos dažniui akseleruoti.1 minutė

Mūsų svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad Antakalnio poliklinikos Aviacijos medicinos centras nėra atsakingas už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus.

ASMENS DUOMENŲ SAUGUMAS

Jūsų Asmens duomenys tvarkomi atsakingai ir saugiai ir pagal nustatytus teisės aktų reikalavimus

Antakalnio poliklinikos Aviacijos medicinos centro darbuotojai yra raštiškai įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos apie įstaigos pacientus.

Asmens duomenų saugumo priemonės nustatomos atsižvelgiant į rizikas, kurios kyla tvarkant asmens duomenis.